Інститут кураторів

На кафедрі медичної хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургією ім. Л.Я. Ковальчука виховання студентської молоді є невід’ємним структурним елементом освітнього процесу, кінцевою метою якого є формування студента не лише як фахівця, але й як гармонійної, всебічно розвиненої особистості.

Викладачі кафедри з кураторськими групами проводять тематичні лекції, вечори, організовують відвідування філармонії, драматичного театру, екскурсії.

У жовтні кожного року, напередодні свята Покрови, за активної участі викладачів на базі кафедри хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургією ім. Л.Я. Ковальчука організовується вечір - зустріч, присвячений пам’яті борців за незалежність України.

Доцент кафедри В.В. Мальваний із студентами 12-ї групи медичного факультету

2012 рік

Асистент кафедри О.Г. Нецюк зі студентами 6-го курсу

2016 рік

список кураторів.pdf

План виховної роботи

на кафедрі хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургію

імені професора Л.Я. Ковальчука

план виховної роботи 2018 - 19.pdf

Завідувач кафедри хірургії №1 з урологією, малоінвазивною хірургією та нейрохірургію імені професора Л.Я. Ковальчука проф. Беденюк А.Д.

Відповідальний за виховну роботу на кафедрі хірургії №1 з урологією,малоінвазивною хірургією та нейрохірургію ім. Л.Я. Ковальчука асист. Дзюбановський О.І.