Клінічними базами кафедри є відділення хірургії №1, хірургії№2, відділення урології, торакальної, судинної хірургії .

Професор Беденюк А.Д виконує холецистектомію

2002 рік

В час новітніх технологій прогресивного розвитку медицини на базі кафедри надається високоспеціалізована хірургічна допомога при плановій хірургії та невідкладній хірургії. Виконується широкий спектр операційних втручань на органах шлунково-кишкового тракту, щитовидної залози, колоно-проктологічних захворювань, гнійно-септичних, ускладнення цукрового діабету при діабетичній ступні. Ведеться постійне вдосконалення методик операційних втручань з використанням передових технологій та розширенням спектру лікарських медичних препаратів для лікування пацієнтів з хірургічної патології.

Доц. Твердохліб В.В. на операції з приводу раку сечового міхура

2019 рік

На сьогоднішній день працівники кафедри надають високоспеціалізовану хірургічну допомогу по хірургічному профілілю.

У сфері наукових і практичних інтересів кафедри – використання напрямків патофізіологічної хірургії виразкової хвороби, хірургії стравоходу, сучасні малоінвазивні технології, хірургії жовчних шляхів, реконструктивні операції на шлунково-кишковому тракті, інтенсивна інфузійно-трансфузійна терапія.

Кафедра хірургії №1 являється базою для впровадження досягнень медичної науки в практику. За останні 5 років під керівництвом завідуючого кафедри Беденюка А.Д. в практику по спеціальності хірургія впроваджено методики згідно розробок науково методичних рекомендацій МОЗ України із формою впровадження в операційне лікування. Продовження впроваджень кафедри в лікувальну практику нових методів діагностики та операційних втручань на стравоході, шлунку, дванадцятипалій кишці, органах гепатопанкреатобіліарної зони, тонкій та товстій кишці, органах ендокринної системи.