Музей Л.Я. Ковальчука

Музей Л.Я. Ковальчука, який очолював Тернопільський державний медичний університет впродовж (1997-2021 рр)

Пам'ятна дошка біля входу в Музей Л.Я. Ковальчука

«До експонатів входять нагороди і відзнаки Леоніда Якимовича, а також подарунки і подяки, які він отримав упродовж своєї діяльності на посаді очільника ТДМУ. Відвідувачі можуть ознайомитися з низкою документів, переглянути світлини, на яких відображені важливі і урочисті моменти роботи відомого науковця і дбайливого керівника».

Відтворено робочу обстановку в кабінеті Л.Я.Ковальчука

"У приміщені відтворено інтер’єр робочого кабінету медика, багатолітнього ректора Тернопільського державного медичного університету. Є тут особисті речі професора, численні авторські книги та посібники з медицини, нагороди, документи, фотографії, архівні матеріали, кожен із яких засвідчує титанічну працелюбність Леоніда Ковальчука, його високі організаторські, професійні якості. Спогадами про батька поділився його син, перший проректор з науково-педагогічної роботи, доктор медичних наук, професор ТДМУ Олександр Ковальчук . Добрим словом про свого наставника і старшого колегу, який три роки тому пішов у засвіти, згадали і його товариші та колишні студенти."

Робочий стіл Л.Я. Ковальчука.

Серед найвагоміших нагород – Орден за заслуги ІІІ-го ступеня та Почесний знак Спілки профспілок України «За розвиток соціального партнерства».

Він любив студентів, тому їхні успіхи в навчанні будуть гідною пошаною, а високопрофесійна робота колективу також буде найкращою даниною його пам’яті.

Грамоти та відзнаки на стінах Музей Л.Я. Ковальчука.